Firma powstała w 2013 jako zespół osób zafascynowanych nowymi technologiami. Skupiliśmy kilka podstawowych cech oraz umiejętności i rozwijaliśmy je skrupulatnie dostarczając kolejnym klientom najwyższą możliwą jakość.

Zaczynaliśmy swoją działalność kooperując z narzędziowniami i innymi firmami z branży.
Obecnie sami posiadamy własny park maszynowy umożliwiający nam obróbkę potrzebnych elementów do budowanych maszyn.

Skupiamy się na projektowaniu i budowie maszyn. Słuchamy naszych klientów i proponujemy im nowatorskie rozwiązania.
Posiadamy doświadczenie wyniesione z wielu realizowanych projektów.
Urządzenia projektujemy w naszym dziale konstruktorskim w oparciu o oprogramowanie CAD kilku dostawców. Zaprojektowane maszyny realizujemy we własnej narzędziowni wyposażonej w nowoczesne obrabiarki CNC. Uzyskujemy w ten sposób najwyższą jakość produktu i poszczególnych części poprzez kontrolę na wszystkich etapach produkcji
Cechą która nas wyróżnia spośród innych podmiotów działających na rynku w dziedzinie produkcji maszyn jest dotrzymywanie kroku dynamicznie rozwijającemu się rynkowi automatyki. Ciągłe obserwowanie trendów w branży automatyki pozwala nam na szybką reakcję na potrzeby klientów.

W dotychczasowej działalności realizowaliśmy zlecenia z zakresu:

  • stanowisk montażowych
  • stanowisk pomiarowych
  • instalacji systemów wizyjnych
  • stanowisk zrobotyzowanych.

Prowadzimy prace związane z programowaniem i serwisowaniem układów automatyki opartych o programowalne sterowniki przemysłowe PLC m.in. Siemens oraz panele operatorskie takich firm jak Siemens, Omron, Pro-face itp.

Bardzo ważnym dla nas elementem jest uproszczenie i wizualizacja procesów produkcyjnych oraz bezpieczeństwo osób korzystających z naszych maszyn.